paü enüst

POTADA ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI

Bu sezon 828 sporcunun ter döktüğü Basketbol U-10, U-11, U-12 ve U-14 kulüp müsabakalarında dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları yapılan törenle verildi.

POTADA ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI
  • 14 Haziran 2019, Cuma 17:55

POTADA ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI

Bu sezon 828 sporcunun ter döktüğü Basketbol U-10, U-11, U-12 ve U-14 kulüp müsabakalarında dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları yapılan törenle verildi.

Basketbol Federasyonu İl Temsilciliğinin 2018-2019 sezonu faaliyet programında yer alan U-10, U-11, U-12 ve U-14 kulüp müsabakaları tamamlandı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde
sezon boyunca Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda oynanan maçlarda sporcuların kazanma azmi ve hırsı ön plana çıktı.


ŞAMPİYONLAR KUPALARINI KALDIRDI


13 Haziran Perşembe akşamı Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda tüm takımların katılımıyla toplu ödül töreni yapıldı. Sporcu aileleri tribünlerde çocuklarının heyecanına ortak oldu. Programın açılış konuşmasını yapan Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, sporcuların sezon boyunca takımlarının başarısı için ter döktüğünü, kazanma hırsının yanında centilmenliğin ön plana çıktığını, sahadan kazananın kaybedenin birbirini alkışlayarak çıktığı bir sezona şahitlik ettiklerini söyledi.


Programın devamında yetkililler tarafından dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları takdim
edildi.


İŞTE DERECEYE GİRENLER


U-10 ERKEK U-10 BAYAN


1. DENİZLİ BASKETBOL S.K. 1-SAYGIN S.K.
1. TED KOLEJLİLER S.K. (A) 2-SERVERGAZİ S.K.
2. TED KOLEJLİLER S.K. (B) 3-DENİZLİ ÇAMLIK S.K.
2. VİP BASKETBOL S.K. 4-DENİZLİ BASKETBOL S.K.


U-11 ERKEK U-11 BAYAN


1. DENİZLİ ÇAMLIK S.K. 1-DENİZLİ BASKETBOL S.K.
2. DENİZLİ BASKETBOL S.K. 2-DENİZLİ ÇAMLIK S.K.
3. MRK. BLD. D. BASKET S.K. 3-SAYGIN S.K.
4. DENİZLİ YILDIZLAR S.K. 4-SERVERGAZİ S.K.


U-12 ERKEK U-12 BAYAN


1. DENİZLİ YILDIZLAR S.K. 1-SERVERGAZİ S.K. (A)
2. TED KOLEJLİLER S.K. 2-DENİZLİ ÇAMLIK S.K.
3. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ S.K. 3-GENÇLİ HİZMETLERİ S.K.
4. SERVERGAZİ S.K. (B) 4-SAYGIN S.K.


U-14 ERKEK U-14 BAYAN


1. YÜKSEKÇITA KOLEJİ S.K. (B) 1-DENİZLİ ÇAMLIK S.K.
2. SERVERGAZİ S.K. (B) 2-DENİZLİ BASKETBOL S.K. (A)
3. DENİZLİ YILDIZLAR S.K. (B) 3-DENİZLİ BASKETBOL S.K. (B)
4. DENİZLİ ÇAMLIK S.K. (B) 4-GENÇLİ HİZMETLERİ S.K.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Korfez SK 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 29 9 4 16 -13 31
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 23.09.2019 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
abyb alt boş
yukarı çık